KONTAKTY

Kuchyňovo s. r. o.
Hradská 124
821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
tel: +421 901 744 744
info(a)kuchynovo.sk

NOVINKY

arr3Silikónové formyhttps://www.kuchynovo.sk/Pecenie   Stále dostávame rôzne otázky od našich zákazníkov a kamarátov... arr3PODPORTE KUCHYNOVO.SK V ANKETE SHOPROKU Patrí kuchynovo.sk medzi vaše obľúbené e-shopy? Ste s našimi službami a produktami...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

https://www.najnakup.sk/kuchynovo-sk


Nový domov
Nový domov s Kuchyňovom

Sťahujete sa do nového domu či bytu a zariaďujete si kuchyňu? Neviete sa vyznať v záplave informácií a nových trendoch, alebo hľadáte len praktické riešenia pre váš domov? Radi vám poradíme a navyše vám k tomu aj niečo pridáme.

Pripravili sme si pre Vás novú kampaň, kde chceme pomôcť a poradiť zákazníkom, ktorí sa sťahujú do nového bytu, či domu. 

Ako to funguje?

Podstatou kampane je v prvom rade poradiť a v druhom rade odmeniť zákazníkov za to, že si novú domácnosť zariadia s Kuchyňovom. Ak v danom období nakúpite tovar nad 499 Eur (vrátane DPH) v kamenných predajniach, alebo na e-shope www.kuchynovo.sk, získate automaticky poukážku vo výške 100 Eur na ďalší nákup.

Vieme, že minúť túto sumu na jedenkrát, nemusí byť jednoduché. Preto pokojne nakupujte na viackrát. Po registrácii v predajni alebo na e-shope sa vám nákupy budú ščítavať. 

Podmienky:

Zákazníci, ktorí sa chcú tohto programu zúčastniť sa musia zaregistrovať. Urobiť tak môžete v kamenných predajniach v Námestove, alebo v Trstenej. Na e-shope to funguje ešte jednoduchšie a to tak, že pri objednávke napíšete do poznámky - “Nový domov s kuchyňovom.” Hneď po registrácii, môžete začať nakupovať. Po nazbieraní 499 Eur automaticky získate odmenu 100 Eur od nás.

Ako sme spomínali, veľmi si zakladáme na kvalitnom poradenstve. Naši zamestnanci na predajniach sú skúsení a radi Vám poradia. Na e-shope a sociálnych sieťach chceme v tomto období radiť a odovzdávať praktické rady, ktoré sme získali pri práci s produktami do kuchyne. 

Samozrejme je taktiež na tento účel zriadená telefónna linka na čísle: 0901 766 766 

Budeme radi, ak nám zavoláte a poradíte sa s výberom produktov do nového domova, do novej kuchyne. Predsa, nie každý sa narodil v kuchyni :)

Kampaň trvá od 14. apríla 2022 do 30. septembra 2022, pričom platnosť poukážky bude do 31. decembra 2023.

Tešíme sa na Vás v predajniach a na eshope www.kuchynovo.sk.


YmEzNTgzM2