KONTAKTY

DVA s. r. o.
Medvedzie 140/20-8
027 44 Tvrdošín
tel: +421 901 744 744
info(a)kuchynovo.sk

NOVINKY

arr3Silikónové formyhttps://www.kuchynovo.sk/Pecenie   Stále dostávame rôzne otázky od našich zákazníkov a kamarátov... arr3PODPORTE KUCHYNOVO.SK V ANKETE SHOPROKU Patrí kuchynovo.sk medzi vaše obľúbené e-shopy? Ste s našimi službami a produktami...

https://www.najnakup.sk/kuchynovo-skPODPORTE KUCHYNOVO.SK V ANKETE SHOPROKU

Patrí kuchynovo.sk medzi vaše obľúbené e-shopy? Ste s našimi službami a produktami spokojní? Tak nás určite podporte v ankete ShopRoku! Táto prestížna anketa rok čo rok odmeňuje najlepšie a najzaujímavejšie internetové obchody na slovenskom webe. Ukážte Slovensku, že máte svoj internetový obchod radi a dajte svoj hlas kuchynovo.sk!

Anketa ShopRoku 2019 alebo zvoľte hviezdu medzi e-shopmi!

ShopRoku zažíva svoj už 11. ročník. Aj tentokrát je anketa rozdelená do troch hlavných kategórií – Cena popularityCena kvality a Cena Heureky. Kým v prvej kategórii môže ľubovoľne  hlasovať ktokoľvek na internete, Cena kvality je určená výhradne pre zákazníkov konkrétneho internetového obchodu. Tí na základe uskutočnenej objednávky dostanú dotazník spokojnosti z Heureky. Nimi uvedené informácie sú následne rozhodujúcim podkladom pre vyhlásenie Ceny kvality. A napokon, Cenu Heureky udeľuje odborná porota zaujímavým a výnimočným e-shopom.

V ankete ShopRoku 2019: Cena popularity môžete hlasovať prostredníctvom jednoduchého formulára. Hlasovanie je možné realizovať iba raz, a to pre až tri ľubovoľné internetové obchody súčasne (s možnosťou voľby 1. – 3. miesta podľa obľúbenosti), rovnako je však možné poslať hlas iba jedinému e-shopu. Vyhlásenie výsledkov prebehne v marci 2020.

Ďakujeme za vašu podporu!

 

NTg1Zm