O nás

Vitajte na stránke kuchynovo.sk 

Naše heslo je "Láska ide cez kuchyňu".

U nás na e-shope a v našej obchodnej sieti kamenných obchodov si kúpite kvalitné vybavenie do vašej domácnosti, do kuchyne a do jedálne.  Samozrejme všetko s dôrazom na krásu a za rozumnú cenu. Prečo by kuchynské náradie nemohlo byť užitočné a zároveň pekné?

KUCHYŇOVO STOJÍ NA 3 PILIEROCH:

  • Rýchle doručenie tovaru – tovar je v Kuchyňove skladom a snažíme sa, aby bol u zákazníka do 48 hodín od objednania.
  • Bezpečné doručenie krehkého tovaru – ručíme za to, že tovar bude zabalený profesionálne, technológiou „Kuchyňovo“ a nesmie sa cestou rozbiť.
  • Ľudský prístup – Kuchyňovo je rodinná firma a nezaložili ju roboty. Ak zavoláte alebo napíšete, neodpovie vám robot ale živý a skúsený profesionál, ktorý vám poradí a pomôže vyriešiť váš kuchynský problém.

KÚSOK Z HISTÓRIE:

Našu firmu založil majster kuchárskeho remesla Stanislav Žulko (55 rokov praxe v gastro) v roku 2006 ako malý veľkoobchod pre gastroprevádzky na Orave. V roku 2017 do firmy nastúpil nový tím a na novom základe vznikli moderné obchody a e-shop kuchynovo.sk.

Spojenie skúseností z praxe a novátorský nápad znamenal raketový úspech. Obľúbenosť spôsobu nakupovania v kuchynovo.sk rastie každý rok. 

KDE NÁS NÁJDETE?

Ak by ste chceli u nás zavítať aj osobne, tak môžete. Nájdete nás v Námestove a v Trstenej.

 

Kuchyňovo s. r. o.

OC Marína pri autobusovej stanici
Hviezdoslavova 1
029 01
Námestovo

Kuchyňovo s. r. o.

Stará pekáreň pri autobusovej stanici
Jána Hertela 161
028 01
Trstená

 V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu alebo nás kontaktujte telefonicky: 0901 744 744 alebo nám napíšte e-mail na: info@kuchynovo.sk

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.