AQUADREAM BLACK výrobník sódy

Neohodnotené
Značka: Orion
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Kód: 130649
€89,99 –15 % €75,99
AQUADREAM BLACK výrobník sódy
Neohodnotené
Značka: Orion
AQUADREAM BLACK výrobník sódy
€89,99 –15 %
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
ku každej objednávke
Doprava zdarma od 99 €
Doprava zdarma od 99 €
Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu

AQUADREAM BLACK výrobník sódy

Výrobník AquaDream Vám poskytne možnosť domácej výroby perlivej vody alebo limonády a to veľmi ľahko, rýchlo a lacno. Aquadream je zabezpečený pretlakovým ventilom, takže je bezpečný a spoľahlivý. Vyrobíte tak až 80 litrov nápoja z jednej bombičky. Môžete si regulovať intezitu sýteného nápoja. Výrobník AquaDream ušetrí vaše výdaje za balené limonády a vody, zníži počet PET fliaš vo vašej domácnosti. Čerstvé ovocie alebo sirupy rôznych príchutí premenia Vašu sódu na skvelú domácu limonádu. Fľaše sú vybavené systémom FAST LOCK pre rýchle a pohodlné uchytenie do výrobníka.

Materiál: plast, nerez.
Farba: čierna
Rozmery: objem fľaše 1,1 L, 19x24,5x42 cm.

Neobsahuje bombičku CO2. Bombičku si musíte zakúpiť tu: https://www.kuchynovo.sk/AQUADREAM-bombicka-CO2

 

  •  Je vybavený pretlakovým ventilom, takže je bezpečný a spoľahlivý. Vyrobíte tak až 80 litrov nápoja z jednej bombičky.
  • Intenzitu sýtenia nápoja si regulujete sami, v závislosti na počte stačenia tlačítka.  Máte radi perlivý nápoj? Stlačíte viackrát! Pripravte si svoju obľúbenú dávku bubliniek. Nepotrebujete žiadnu energiu z batérie, nemáte žiadne ďalšie finančné výdavky. Nebojte sa–celé to zvládne i malé dieťa!
  • Domáce sirupy alebo čerstvé či mrazené ovocie pripravia z vašej sódy skvelý miešaný drink. Využijú ho všetci členovia vašej domácnosti od detí po seniorov.
  • Nechcete počas dovolenky v zahraničí nakupovať drahé limonády? Vezmite si AQUAdream so sebou. V kufri auta vám veľa miesta nezaberie a vy budete mať obľúbený nápoj vždy čerstvo pripravený.
  • Výrobník Aquadream ušetrí nielen vaše peniaze na nákup balených vôd a limonád, ušetrí i vás.  Nemusíte sa viac namáhať a neustále prenášať veľké balenia z obchodu, uskladňovať ho do špajze či pivnice a následne do chladničky.
  • A čo plastové obaly? Všimli ste si koľko ich vaša domácnosť produkuje? Prispejte k ekológii našej zemi a planéty. Jednoducho PET fľaše nenakupujte!
  • Fľaše sú vybavené systémom FAST LOCK pre rýchle a pohodlné uchytenie do výrobníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobníky sódy
Hmotnosť: 10 kg
Materiál: Plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: