KONTAKTY

Kuchyňovo s. r. o.
Hradská 124
821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
tel: +421 901 744 744
info(a)kuchynovo.sk

NOVINKY

arr3Silikónové formyhttps://www.kuchynovo.sk/Pecenie   Stále dostávame rôzne otázky od našich zákazníkov a kamarátov... arr3PODPORTE KUCHYNOVO.SK V ANKETE SHOPROKU Patrí kuchynovo.sk medzi vaše obľúbené e-shopy? Ste s našimi službami a produktami...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

https://www.najnakup.sk/kuchynovo-sk


Úvod » Panvice

Panvica

Dobrá panvica je základom chutného jedla.
Súčasť každej kuchyne je panvica. Panvicu používa každý, kto pripravuje akékoľvek jedlo. V našej ponuke nájdete hlavne panvice s kameninovým povrchom od výrobcu BerlingerHaus.

Varenie v kameninových panviciach je veľmi jednoduché. Nemusíte sa obávať prilepenia potravín.  “Kamenný” povlak je vyrábaný pomocou najnovších technológií a navrhnutý tak, aby dlho vydržal. Tieto panvice vám vydržia naozaj veľmi dlhý čas.

Ak v kuchyni varíme každý deň a chceme mať pestrí jedálniček je potrebné mať aj 2 – 3 modely panvíc. Inú panvicu využijeme na grilovanie, inú na vyprážanie, inú na palacinky, či volské oči. Ak sme len príležitostný kuchár vystačíme si aj s jednou, ale poriadnou.

Univerzálna panvica – ide o klasickú, okrúhlu panvicu, ktorá sa bežne používa v našich domácnostiach. Má rovné dno, vysoký okraj, preto je vhodná na vyprážanie, varenie omáčok, prípravu steakov, či dusenie mäsa.

Grilovacia panvica – špeciálna panvica štvorcového tvaru,  s vrúbkovaným povrchom, ktoré udrží teplo a rovnomerne ho rozvedie. Je vhodná na úpravu mäsa, syrov, či zeleniny. Na pokrmoch nám vytvorí krásny rebrový vzhľad a zachová nám šťavu jedla.

Panvica na palacinky – ak sme milovníci palaciniek, či lievancov určite po nej siahneme. Vďaka nízkemu okraju, hladkému povrchu pripravíme dokonalé palacinky. Tieto panvice sú najčastejšie 25 – 27 cm a sú veľmi ľahké, preto sa s nimi vynikajúce manipuluje.

Panvica na dolky, či volské oká – ide o špeciálnu panvicu, v ktorej pripravíme krásne, úhľadné, neroztečené dolky, či volské oká, za ktoré by sa nehanbili ani v špičkovej reštaurácii. Ich veľkosti sa pohybujú od 4 – 7 otvorov.


EUR
EUR
skladom novinka akcia doprava zadarmo top produkt
 

naša cena 8,49 EUR

Skladom


 

naša cena 10,99 EUR

Skladom


 

naša cena 11,90 EUR

Skladom


 

naša cena 12,95 EUR

Skladom


 

naša cena 12,99 EUR

Skladom


bežná cena 16,99 EUR

naša cena 14,99 EUR

Skladom


 

naša cena 15,99 EUR

Skladom


 

naša cena 15,99 EUR

Skladom


bežná cena 27,90 EUR

naša cena 15,99 EUR

Skladom
bežná cena 19,90 EUR

naša cena 17,99 EUR

Skladom


 

naša cena 17,99 EUR

Skladom
 

naša cena 18,99 EUR

Skladom


 

naša cena 19,95 EUR

Skladom


bežná cena 25,00 EUR

naša cena 19,99 EUR

Skladom


 

naša cena 19,99 EUR

Skladom


NTYyN